Pôžičky bez registrov dlžníkov

Ľudia, ktorí mali v minulosti nejaké problémy so splácaním pôžičiek, či už bankových alebo nebankových, sú vedení v registroch dlžníkov. Je ich viac, napríklad CBCB, SOLUS, CERD, NRKI. Ak k nim patríte, sú šance na získanie výhodného úveru malé, a to aj u nebankových spoločností.

Do registra sa môžete dostať pomerne jednoducho, stačí pokojne aj oneskorená platba za telefón. Našťastie existujú aj také druhy nebankových pôžičiek, ktoré nepožadujú nahliadnutie do registra.

Peniaze ihneď

Pôžičky ihneď a bez registra sú ideálne pre ľudí, ktorí sa dostali do ťaživej finančnej situácie a nutne potrebujú mať peniaze čo najrýchlejšie na účte. Ich poskytovatelia sú tolerantné k skorším prehreškom so splácaním, ale nič nie je len tak. Sú tu vysoké úroky, krátka doba splácania alebo dokonca nutnosť zástavy.

SMS pôžičky

Rýchle SMS pôžičky alebo tiež online pôžičky ihneď, to sú nebankové produkty, ktoré poskytnú peniaze takmer každému, ihneď a bez zbytočnej administratívy. Zažiadať o ne možno pomocou jednoduchého internetového formulára či SMS správy, nie je potrebné dochádzať na pobočku. Schválenie je bleskové a peniaze dostanete obratom. Ide o nižšiu krátkodobé pôžičky pred výplatou s krátkou dobou splatnosti, zvyčajne 1 mesiac.

Pôžičky so zástavou aj bez nej

Pôžičky bez registra, ale s ručením nehnuteľností, sa nazývajú "americkej hypotéky". Ak máte k dispozícii nejakú nehnuteľnosť, ktorú by ste mohli dať do zástavy, nebudete mať u väčšiny nebankových spoločností problém získať aj vyššiu pôžičku, s dlhšou dobou splatnosti a nižšími splátkami. Vždy majte na pamäti, že pri problémoch so splácaním môžete o zastavenú nehnuteľnosť prísť. Existujú aj vyššie pôžičky bez nutnosti zástavy, ktoré nevyžadujú čistý register. Pre ich získanie je ale treba mať doklad o príjme. Niekedy je podmienkou podpis zmenky.

Odporúčame:

Chcete si požiadať o rýchlu pôžičku 25 € - 6.500 € ? Stačí len vyplniť jednoduchý formulár online tu a vyčkať, až Vám zavolá operátor pôžičky. Je to veľmi jednoduché a hlavne bezpečné.

Náš tip:

Chýba Vám pár desiatok alebo stoviek Eur pred výplatou? Nechcete sa zdržovať zdĺhavými formalitami? Požiadajte si o rýchlu online pôžičku - peniaze môžete mať na účte ešte dnes.
Všetko vybavíte behom pár minút z pohodlia Vášho domova.