Pôžičky bez doloženia príjmov

V situácii, kedy nutne potrebujete požičať peniaze, ale nemôžete či nechcete doložiť veriteľovi svoj príjem, vám pomôže pôžička bez doloženia príjmov. Hodí sa predovšetkým pre nezamestnaných, matky na materskej dovolenke, študentov a dôchodcov, využiť ich ale môže ktokoľvek.

Nebankové úvery

Ak nemôžete doložiť výšku príjmov, na bankovú pôžičku budete musieť zabudnúť. Obrátiť sa ale môžete na nebankové spoločnosti alebo súkromné osoby. Jedná sa predovšetkým o pôžičky malé, ale získať môžete aj tisícové sumy, u tých je však nutné ručiť, najčastejšie nehnuteľností.

Rýchle pôžičky prostredníctvom SMS

"Pôžičky pred výplatou", ako sú často SMS pôžičky nazývané, vám umožní získať rýchlo na váš účet pár sto korún alebo tisícok korún. Ide o mikroúvery nebankových spoločností, väčšinou do výšky 300 Eur a so splatnosťou do 1 mesiaca. Majú parametre nastavené tak, aby prekonali preklenúť obdobie finančnej tiesne pred výplatou, alebo pomohli pokryť nečakané výdavky. Kľúčová je u nich rýchlosť a dostupnosť. U väčšiny z nich nie je požadované dokladovania príjmu, ani sa nenahliada do registrov dlžníkov.

Americkej hypotéky so zástavou nehnuteľnosti

Populárnou formou, ako si rýchlo požičať aj vyššiu sumu peňazí, sú "americkej hypotéky", teda nebankové úvery so zástavou nehnuteľného majetku. Sú v ponuke mnohých spoločností. Výhodou je možnosť požičať si státisíce až milióny korún, dlhšia doba splatnosti a relatívne nízky úrok. Vždy ale musíte mať na pamäti, že pri ťažkostiach so splácaním ľahko o byt, dom alebo pozemok prídete.

Opatrnosti nie je nazvyš

U týchto nebankových pôžičiek je treba byť ešte viac opatrní, ako obvykle. Dôkladne si preštudujte podmienky a zmluvu, zistite, čo sa stane, ak nebudete schopní splácať, aká je celková cena pôžičky. Využite radšej iba preverené spoločnosti.

Odporúčame:

Chcete si požiadať o rýchlu pôžičku 25 € - 6.500 € ? Stačí len vyplniť jednoduchý formulár online tu a vyčkať, až Vám zavolá operátor pôžičky. Je to veľmi jednoduché a hlavne bezpečné.

Náš tip:

Chýba Vám pár desiatok alebo stoviek Eur pred výplatou? Nechcete sa zdržovať zdĺhavými formalitami? Požiadajte si o rýchlu online pôžičku - peniaze môžete mať na účte ešte dnes.
Všetko vybavíte behom pár minút z pohodlia Vášho domova.