Pôžička Provident - solídna spoločnosť na finančnom trhu

Spoločnosť Provident pôsobí na slovenskom od roku 2001. Vybudovala si povesť spoľahlivého a solídneho poskytovateľa rýchlych nebankových pôžičiek. Provident za svoj úspech vďačí prehľadným zmluvným podmienkam a zodpovednému, osobitnému prístupu ku klientovi.

Pôžička na čokoľvek

Potrebujete rýchlo získať hotovosť? S Pozička Provident ju máte na dosah! Stačí o ne požiadať online alebo telefonicky. Spoločnosť Vás skontaktuje a vyšle za Vami obchodného zástupcu, ktorý s Vami spíše zmluvnú dokumentáciu. Tešiť sa môžete na rýchly proces schválenia a peniaze na bankovom účte do trinástich kalendárnych dní od podpisu zmluvy. Pôžička splní každé Vaše priania a pomôže Vám uhradiť treba nečakané výdavky.

Čo by ste mali vedieť o pôžičke?

Pôžička Provident je bez ručiteľa a zástavy majetku. Zmluva je transparentná a prehľadná a obsahuje všetky podstatné informácie o poplatkoch. Čiastku od 160 do 2 300 Eur splácate 60 alebo 100 týždňov. Prvú splátku hradíte do dvadsiatich kalendárnych dní od uzavretia zmluvy a každú ďalšiu vždy do siedmeho kalendárneho dňa od splatnosti predchádzajúcej splátky. Vždy dopredu viete, koľko za pôžičku zaplatíte. Neprekvapí Vás žiadne dodatočné poplatky, a to ani pri ťažkostiach so splácaním.

Peniaze na účet, alebo platobnú kartu

Pôžičku si môžete nechať zaslať na bankový účet alebo si požiadať o predplatenú platobnú kartu. Peniaze tak máte k dispozícii kedykoľvek, a to aj cez víkend. Ku karte nepotrebujete účet v banke a jej bezpečnosť zabezpečuje pridelený PIN kód, ktorý zadávate pri každej transakcii. Uplatníte ju pri nákupoch v obchodoch aj pri potrebe hotovosti z bankomatu. Karta platí celé tri roky.

Odporúčame:

Chcete si požiadať o rýchlu pôžičku 25 € - 6.500 € ? Stačí len vyplniť jednoduchý formulár online tu a vyčkať, až Vám zavolá operátor pôžičky. Je to veľmi jednoduché a hlavne bezpečné.

Náš tip:

Chýba Vám pár desiatok alebo stoviek Eur pred výplatou? Nechcete sa zdržovať zdĺhavými formalitami? Požiadajte si o rýchlu online pôžičku - peniaze môžete mať na účte ešte dnes.
Všetko vybavíte behom pár minút z pohodlia Vášho domova.