Úver4You - úver ručený nehnuteľnosťou

Úver4You je určený pre všetkých záujemcov, ktorí potrebujú požičať vyššiu sumu a sú ochotní ručiť nehnuteľností. Jedná sa o tzv. Americkú hypotéku a je variantom pre ľudí, ktorým banka odmietla poskytnúť úver. Túto pôžičku ocenia v situácii, keď potrebujú splatiť iné záväzky a vyhnúť sa exekúcii.

Poskytujúca nebanková spoločnosť je Vám k dispozícii online alebo po telefóne. Je len na Vás, aký spôsob dohodnutia Vám viac vyhovuje.

Ľahké vybavenie úveru

Výška úveru začína od 2 000 eur. Pôžičku obdržíte pohodlne na Váš účet. Čiastku nemusíte vracať naraz, ale splácate ju pravidelnými mesačnými splátkami po dobu až 96 mesiacov. Vybavenie úveru je rýchle a jednoduché. Predkladáte občiansky preukaz, dokument o vlastníctve nehnuteľnosti a príjem predložením výplatné pásky alebo výpisu z bankového účtu.

Výhody úveru

Úver4You má pre žiadateľov samé pozitíva. Neplatia žiadne poplatky vopred a peniaze dostanú bez zbytočného čakania. Vlastníkom nehnuteľnosti poskytované k zástave môže byť akákoľvek osoba. Pôžičku získa aj ten, kto mal v minulosti problémy so splácaním iných záväzkov. Úverová spoločnosť totiž nepreveruje bankový register. Samozrejmosťou je osobitý prístup ku každému klientovi a pomoc pri riešení exekúcie a záložného práva.

Tri spôsoby, ako požiadať o úver

Ako získať Úver4You? Prvou možnosťou je zavolať na telefónnu linku. Pracovník spoločnosti Vás informuje o všetkom dôležitom, zodpovie otázky a vyplní s Vami žiadosť o pôžičku. Druhým variantom je vyplniť online žiadosť, po ktorej odoslaní Vás do dvoch dní skontaktuje obchodný manažér, ktorý Vám pomôže úver získať. Treťou možnosťou je vyplniť žiadosť o zavolanie, na základe ktorej Vám spätne zavolá pracovník, a to vo Vami určený deň a čas.

Odporúčame:

Chcete si požiadať o rýchlu pôžičku 25 € - 6.500 € ? Stačí len vyplniť jednoduchý formulár online tu a vyčkať, až Vám zavolá operátor pôžičky. Je to veľmi jednoduché a hlavne bezpečné.

Náš tip:

Chýba Vám pár desiatok alebo stoviek Eur pred výplatou? Nechcete sa zdržovať zdĺhavými formalitami? Požiadajte si o rýchlu online pôžičku - peniaze môžete mať na účte ešte dnes.
Všetko vybavíte behom pár minút z pohodlia Vášho domova.