Pôžičkomat - pôžička na nečakané výdavky

Pôžičkomat prevádzkuje spoločnosť Friendly Finance Slovakia sro Pomôže Vám v situácii, keď nemáte dostatok peňazí na zaplatenie všetkých výdavkov. Záujemcom o úver sľubuje rýchle rokovanie pôžičky z pohodlia domova. Spoločnosť neskrýva žiadne poplatky a poskytuje pravdivé a včasné informácie. Výhodou je nastavenie pôžičky na mieru Vašim potrebám a finančným možnostiam.

Pôžička až do výšky 900 Eur

Pôžičkomat je tu pre Vás 365 dní v roku. S rýchlou pôžičkou môžete požiadať na prvýkrát o sumu od 25 do 350 eur, s dobou splatnosti od 5 do 31 dní. Pri opakovaných pôžičkách až do výšky 900 eur. Ideálne je splatiť pôžičku z pravidelného alebo očakávaného príjmu. Uveďme si na príklade, koľko by ste zaplatili na poplatkoch, keby ste si požičali 200 eur. Poplatok činí púhych 4,39 eur!

Férové konanie

S Pôžičkomatem máte istotu, že zjednávate najrýchlejší pôžičku. Požiadajte o úver treba ešte dnes. Najprv si založte on-line účet a zaregistrujte sa. Zvoľte požadovanú sumu a dobu splatnosti. Ihneď vidíte, koľko Vás bude pôžička stáť. Vďaka automatizovanému systému schvaľovania pôžičiek poskytovateľ odosiela peniaze do 10 minút.

Peniaze aj pre Vás!

Vernosť Pôžičkomatu sa oplatí. Už po prvom úspešnom splatení pôžičky ste zaradení do vernostného programu. Znamená to pre Vás vyšší limit pôžičky a nižšie poplatky. Úver môžu využiť všetci bez rozdielu, jedinou podmienkou je dostáhnout veku 18 rokov. Ocenia ho študenti, ľudia s nízkym príjmom, seniori i mamičky na materskej dovolenke.

Ďalšie výhody

Keďže sa jedná o nebankový pôžičku, nestávate sa dlžníkom zapísaným v registri dlžníkov. Okrem toho, spoločnosť nevyberá žiadne ďalšie úroky a poplatky za vedenie účtu. Celý proces je rýchly a jednoducho ho realizujete online. Registrácia k účtu je bezplatná a vypĺňate len základné informácie.

Odporúčame:

Chcete si požiadať o rýchlu pôžičku 25 € - 6.500 € ? Stačí len vyplniť jednoduchý formulár online tu a vyčkať, až Vám zavolá operátor pôžičky. Je to veľmi jednoduché a hlavne bezpečné.

Náš tip:

Chýba Vám pár desiatok alebo stoviek Eur pred výplatou? Nechcete sa zdržovať zdĺhavými formalitami? Požiadajte si o rýchlu online pôžičku - peniaze môžete mať na účte ešte dnes.
Všetko vybavíte behom pár minút z pohodlia Vášho domova.